O NAS

Serdecznie witamy na stronie internetowej Centrum Barnabitów – miejsca wyjątkowego ze względu na swój gościnny charakter, atrakcyjną lokalizację oraz rodzaj i jakość oferowanych usług.

Centrum Barnabitów znajduje się w Warszawie na Mokotowie, przy ul. Smoluchowskiego, w miejscu dogodnym ze względu na łatwy dojazd z lotniska (ok. 10 min.), z centrum miasta (ok. 15 min.) oraz w sąsiedztwie centrum handlowego Westfield Mokotów (5 min.).
Do dyspozycji Gości jest 115 miejsc noclegowych w pokojach jedno-,  dwu- i trzyosobowych z łazienkami oraz w kilku apartamentach. W każdym pokoju można korzystać z telewizji kablowej, telefonu, światłowodowego Internetu WiFi (bez dodatkowych opłat). Pokoje wyposażone są również w bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz powitalną wodę mineralną. 
Obiekt doskonale przystosowany jest do organizowania w nim wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, zjazdów, kongresów, kursów, warsztatów, targów i wystaw, ponieważ osiada odpowiednie wyposażenie techniczne i gwarantuje atmosferę ciszy i spokoju. 

 

Centrum Barnabitów posiada klimatyzowane sale konferencyjne, z których największa do 90 osób z amfiteatralnym ustawieniem krzeseł, ma odpowiednie nagłośnienie i stałe kabiny dla tłumaczy symultanicznych. Pozostałe sale konferencyjne i warsztatowe o zróżnicowanej powierzchni mają możliwość dowolnego ustawienia. Obiekt wyposażony jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i komputerowy, który może być wykorzystywany w każdej sali konferencyjnej i w pozostałych pomieszczeniach. We wszystkich salach konferencyjnych dostępny jest światłowodowy Internet do 200 Mb/sek.

Centrum posiada własną klimatyzowaną restaurację. Pyszne i urozmaicone śniadania w formie bufetu spotykają się z uznaniem gości, także tych reprezentujących inne kraje i kultury.
Biznesowe lunche, kolacje, przyjęcia jubileuszowe i okolicznościowe od lat cieszą się nieprzerwanym powodzeniem. W sezonie letnim istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia, uroczystej lub grillowej kolacji, a także biznesowego obiadu w zacisznym ogrodzie na terenie obiektu.

Parking (dodatkowo płatny) dla około 70 samochodów zapewnia bezpieczny, monitorowany postój samochodów naszych Gości

Recepcja Centrum Barnabitów czynna jest całą dobę i zapewnia obsługę Gości również w obcych językach.

Na terenie obiektu znajduje się Kaplica św. Pawła Apostoła. Dla grup pielgrzymujących istnieje możliwość zamówienia Mszy św. lub odprawienia jej przez duszpasterza towarzyszącego pielgrzymom.

Obiekt jest własnością Zgromadzenia Księży św. Pawła – Ojców Barnabitów. 

WIRTUALNY SPACER  >>>

KONTAKT I DOJAZD

Centrum Barnabitów

ul. Smoluchowskiego 1
02-679 Warszawa

e-mail: [email protected]

telefon: +48 22/54 32 001
+48 22/54 32 302

Infolinia: +48 22/54 32 001

NAZWA

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kuria Prowincjalna Zgromadzenia Księży św. Pawła – Barnabitów z siedzibą w Warszawie przy ul. Smoluchowskiego 1, 02-679 Warszawa, zwana dalej „Centrum Barnabitów”. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się pod adresem e-mail [email protected]

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z wypełnieniem formularza do kontaktu, będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych będzie niezbędność do wykonania umowy lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielania odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski

Państwa dane nie będą przekazywane innym podmiotom, jak również nie będą przekazane do państw trzecich.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych – do uzyskania sprzeciwu lub żądania usunięcia danych.

Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Ponadto, informujemy, że mają Państwa prawo do:

  1. żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa;
  2. sprostowania danych;
  3. żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia;
  4. usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania;
  5. wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych;
  6. przeniesienia Państwa danych osobowych.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych przez Centrum Barnabitów, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Centrum Barnabitów nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe" lub na skrzynkę [email protected].